Kommenteeri

Mulgi Öömatk - mäng suurepärastele auhindadele


Tõstame Mulgi Öömatka võitjad taevasse!

Igal aastal on Mulgi Öömatka auhinnalised kohad pakkunud esikolmikule elamusi, üks parem kui teine. Kes on saanud matkaparvega seigelda Emajõe vetel, kes adrenaliinitaset tõstnud paintballi lahingus, kes veetnud mõnusa õhtu parvsaunal või hubases saunamajakeses, kes rippunud Otepää seikluspargi radadel olevates kõrgustes…

Ka sel aastal tõusevad meie kõige võidukamad osalejad kõrgele, kuid kõrgemale kui kunagi varem. Summukas viib nad helikopteriga lendama. Esimese koha võitnud võistkond saab oma auhinna realiseerida aasta jooksul ükskõik millisel avalikul üritusel, kus Summukas lende läbi viib, või Tallinna vanalinna kohal, kus lennud toimuvad suveperioodil regulaarselt igal nädalal. Kopter, millel lend toimub, on sama tüüpi, mida kasutab ka Eesti õhuvägi. See on 2008. aastal USAs toodetud Robinson R44.

Teised auhinnad pakuvad elamusi siinsamas Tõrva lähipiirkonnas

Väga uhke auhind ootab ka paremusjärjestuses teisele kohale jäävat võistkonda. Imre Arro  Loodusturism OÜ-st, kes on ka varasematel aastatel auhinna välja pannud, viib sel aastal taas tublid matkajad Õhne jõele kanuudega sõitma. See jõgi saab kõigile Mulgi Öömatkal osalejatele tuttavaks, sest läbib ju Tõrva linnagi, kus  öömatk aset leiab. Imre viib kanuumatka võitjad siiski Tõrvast veidi eemale, jõe ülemjooksule. Matk algab Holdre lossi naabruses ja lõpeb Lätimaa pinnal. Auhinna võitnud seltskond saab kanuumatka aja valida kuu jooksul pärast öömatka toimumist.

Kolmanda koha võitjad saavad mõnuleda Tõrvast üldse mitte kaugel asuvas Greete Motellis, kus neid ootab kokku lepitud ajal saun koos mullivanniga. Greete Motell on ainulaadne palkehitis – seda nii unikaalse arhitektuuri poolest, sest ükski ruum selles pole nelinurkne, kui ka selle poolest, et see on suurim palkmaja Eestis. Auhinda saab kasutada kuni novembri lõpuni.

Auhinna saamiseks ei pea öömatkal üldse suurepärast punktiskoori koguma. Saab ka teisiti. Nimelt anname kostüümidega või muul viisil end kõige silmatorkavamateks teinud võistkondadele sellise ettevalmistava pingutuse eest samuti häid auhindu. Sel aastal on need välja pannud Tõrva lähedal asuvad turismitalud, Marja talu ja Udumäe talu. Mõlemad võimaldavad kokkulepitud ajal kasutada nende sauna kaks tundi.

Siin on mõned näited varasematel aastatel osalenud lõbusatest tiimidest kostüümides.

  Võistkond Ööloomad 2012. a.      Võistkond Mulgi Memmed 2015. a.  
    

See pole veel kõik…

Tegelikult ei peagi auhinna saamiseks Mulgi Öömatkal pingutama. Piisab ka loosiõnnest. MATKaSPORT on aegade algusest peale toetanud Mulgi Öömatka erinevate auhindadega ning ka seekord tulevad loosiauhinnad neilt.

Kui aga üldse ei õnnestu auhinda saada, siis osalemisega võidab igal juhul – meeldejääv suvine ööseiklus annab mälestuse kogu eluks!


Lisa kommentaar

Email again: