Kommentaarid (1)

Kuidas osaleda Mulgi Öömatkal soodsamalt või lausa tasuta?

Mulgi Öömatkal saavad osaleda võistkonnad, kus on 2-6 liiget. Oleme igal aastal kuulnud, et paljud osalemisest huvitatud ei ole saanud tulla seetõttu, et ei ole saadud piisaval arvul liikmeid kokku. Eks oma roll osalema tuleku otsuses ole muidugi sellel, et mida rohkem liikmeid, seda soodsam on ka osavõtutasu. Kuid kui kuus liiget kokku ei saa, ei tasu veel mõtet peast visata. Selliseid nö poolikuid võistkondi on palju ja miks mitte need omavahel liita. Mine tea, ehk sünnib sel viisil sellest ühisest seiklusest toredaid tutvusi või isegi kauaaegseid sõprussuhteid. Muide, Mulgi Öömatk on viinud ennegi kokku inimesed, kes hiljem on teineteisele südame kinkinud :) . Igatahes tasub meile osalemise soovist teada anda ka juhul, kui ei leidu sõpruskonnas piisaval arvul kaaslasi, kes saaks või tahaks selles matkamängus osaleda.

On üks võimalus, kuidas veel soodsamalt on võimalik öömatkale osalema tulla. Jagame sooduskuponge 23. juulil, kui tutvustame Mulgi Öömatka ühel teisel vahval üritusel, milleks on Mulgimaa Peremäng. Oleme kohal ühes mängupunktidest, mis asub Tuhalaane külamajas, kell 12-17. Sooduskupongi (-20%) saamiseks ei ole vaja peale kohale tulemise teha rohkem muud, kui täita üks lühike küsimustik. Lisaks viime läbi loosimise nende hulgas, kes sooritavad kohapeal ühe öömatka näidisülesande. Selles loosimängus on võimalik võita tasuta osalemine öömatkal.

Meie aktiivsed Facebooki sõbrad on kindlasti teadlikud veel ühest tasuta osalemise võimalusest, milleks on loosimised FB üritusel osalejate hulgas. Teeme seda alates 50. osalejast iga 25 osaleja lisandumise korral. Oluline on seejuures täita KÕIK loosis osalemise tingimused. Jälgime nende täitmist hoolega.

Kui nende kirjeldatud võimaluste kohta tekib lisaküsimusi, siis kirjutage meile elamushetked@gmail.com või helistage 53736371.

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (1)
Kaks noormeest andsid teada, et tahaksid tulla öömatkale, aga seltskond võiks ikka suurem olla. Kui kellelgi veel samasugune soov, võtke ühendust! Jagame kontakte. MTÜ Elamushetked · 21. juuli 2016